0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Sela: Qëndrimi i Rexhepit – Zejdit nuk do të thotë se shumica e re parlamentare ka dështuar

- Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, sot e komentoi deklaratën e deputetit të Alternativës, Skender Rexhepi - Zejd, i cili paraprakisht theksoi se nënshkrimi i tij do të jetë pjesë e nënshkrimit për rrëzimin e qeverisë me kusht që në atë listë të mos jenë nënshkrimet e partisë E majta, dhe tha se kjo nuk është arsye të konstatohet se shumica e re parlamentare ka dështuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle