0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Sela: Dhjetëra gjykatës dhe prokurorë publikë nën kontrollë të BDI-së

Shtatë vjet nga publikimi i “bombave” të para nga LSDM-ja, nuk kemi parë pothuajse asnjë aktgjykim në rastet e korrupsionit dhe krimit në nivel të lartë, tha kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në konferencën e sotme ku publikoi të dhëna nga hulumtimi i tyre për, siç theksoi, “marrjen peng të sistemit gjyqësor nga BDI-ja”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle