0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Sela dhe Gashi në takim me përfaqësuesit e OEMVP-së

Oda ekonomike e Maqedonisë Veriperëndimore (OEMVP) sot organizon takim me liderët e koalicionit “Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa”, Zijadin Sela dhe Afrim Gashi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle