0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQShoqëri SQ

Sela: Anëtari ynë në KSHZ sillet sipas dispozitave dhe ligjeve

Anëtari ynë në KSHZ sillet sipas dispozitave dhe ligjeve, nuk kam kurrfarë të drejte t'i tregoj  as unë as zotëri Gashi  të punojë kundër ligjeve, theksoi lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela në pyetjen e gazetarëve rreth asaj nëse anëtari i tyre në këtë trup zgjedhor  do t'i nënshkruajë procesverbalet për votuesit  të cilët nga Çuçer Sandeva votojnë në komunën Butel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle