0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Sekuestrohen dy kilogramë heroinë në VK “Tabanoc”

Nëpunës policor të Departamentit për polici kriminalistike- Sektori për tregti të palejuar me drogë, armë dhe materie të rrezikshme dje në Vendkalimin kufitar “Tabanoc” e kanë privuar nga liria personin J.F (31) nga f. Nikishtan i Shkupit dhe A.B (18) nga Kroacia me çka është parandaluar transporti ndërkombëtar me heroinë destinuar për në Kroaci, kanë njoftuar nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle