0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKronikë SQKronikë.portal SQPolitikë SQ

Sekuestrohen 860 kilogramë duhan në tregjet dhe magazinat në Shkup

Janë sekuestruar 860 kilogramë duhan në tregjet dhe magazinat në një operacion të përbashkët të kryer dje në territorin e Shkupit nga Departamenti për hetime – Sektori për kontroll dhe hetime pranë Drejtorisë Doganore, Departamenti për polici kriminalistike pranë MPB-së dhe Inspektoratit të Tregut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle