Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Sekuestrohen 70 kilogram drogë dhe arrestohen dhjetës persona në Kosovë

Prokuroria Themelore në qytetin e Ferizajit, në juglindje të Kosovës, kumtoi se gjatë aksionit të sotëm policor janë arrestuar dhjetës persona dhe janë sekuestruar 70 kilogram heroinë, njoftoi korrespodenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle