0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShkup SQShoqëri SQ

Sektori për punë administrative Shkup do të lëshojë dokumente personale të gatshme edhe gjatë fundjavës së ardhshme

Dokumente personale  të gatshme do të jepen edhe gjatë fundjavës së ardhshme, në objektin e Radiotelevizionit të Maqedonisë, Beko, Draçevë, Butel dhe Gjorçe Petrov, informon Sektori për punë administrative, pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle