0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Sedlloski pas eliminimit nga Santa Klara: Jam i kënaqur nga ndeshja kthyese, kemi luajtur me një kundërshtar shumë të fuqishëm

Përfundoi aventura evropiane për Shkupin në Ligën e konferencave të UEFA-s me humbjen e mbrëmshme nga Santa Klara (0:2). Ekipi portugez edhe në duelin e parë ishte më i suksesshëm me rezultat 3:0 dhe me meritë shkon në raundin tjetër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle