0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Secili mund të paraqesë iniciativë për ndalesën e punës së organizatave para prokurorit publik, parashikon Ligji

Ligji ekzistues për shoqatat dhe fondacionet jep mundësi që secili të mund të paraqesë iniciativë për ndalesën e punës së organizatave para prokurorit publik kompetent.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle