0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Seancë përgatitore e KRRE-së për reformën e sistemit tarifor për energjinë elektrike

Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime të ujit (KRRE) do të mbajë seancë përgatitore për reformën e sistemit tarifor për energji elektrike (bllok tarifa).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle