0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Seancë përgatitore e KRRE-së për çmimin e ri të rrymës

Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime ujore (KRRE) sot në seancë përgatitore para kompanive energjetike do t’i prezantojë mekanizmat të cilat do t’i aktivizojë gjatë marrjes së vendimit të ri për çmimin e energjisë elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle