0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Fjalë hyrëse të kryeministrave Kovaçevski dhe Petkov në seancën ndërqeveritare (drejtpërdrejtë)

Seancë ndërqeveritare e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në të cilën fjalime hyrëse do të mbajnë kryeministrat Dimitar Kovaçevski dhe Kiril Petkov.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle