0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Seancë e SHPKK-së për çështjen për vazhdimin e vitit shkollor

Shtabi i përgjithshëm koordinativ i krizës (SHPKK) i Qeverisë sonte në ora 20 do të debatojë për çështjen për fillimin e gjysmëvjetorit të dytë të mësimit në arsimin fillor dhe të mesëm. Me punën e SHPKK-së do të kryesojë kryetari i Qeverisë, Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle