0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Seancë e Komisionit për transport, lidhje dhe ekologji

Komisioni për transport, lidhje dhe ekologji sot do të mbajë seancë në Kuvend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle