0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Seancë e Komisionit Ligjdhënës-Juridik

Komisioni ligjdhënës sot do të mbajë seancë në rendin e ditës të së cilës janë katër kërkesa për interpretim autentik të neneve të ligjit - dy nga deputetët dhe dy nga kryetarët e komunave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle