0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Seancë e Komisionit kuvendor për transport, lidhje dhe ekologji

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancë Komisioni për transport, lidhje dhe ekologji.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle