0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Seancë e Komisionit kuvendor për Çështje Evropiane

Pas një ore vonesë, Komisioni kuvendor për Çështje Evropiane sot e mbajti seancën e 23-të në rend dite të së cilës është Propozim-ligji për ndryshime dhe plotësime të Ligjit për shtetësi në Republikën e Maqedonisë, me procedurë të shkurtuar  në lexim të dytë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle