0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Seancë e komisioneve për çështje evropiane, sistem politik dhe çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve

Në Kuvend sot do të mblidhen komisionet për çështje evropiane, për sistem politik dhe marrëdhënie midis bashkësive, si dhe për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle