0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Seanca të Komisioneve parlamentare për çështje evropiane dhe arsim

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot nga dy seanca do të mbajnë Komisionet për Çështje evropiane dhe arsim, shkencë e sport.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle