0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Seanca të katër komisioneve të Kuvendit

Në Kuvend sot seanca do të mbajnë komisionet për politikë të jashtme, për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, për financim dhe buxhet dhe Komisioni për kulturë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle