0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Seanca të tre komisioneve kuvendore

Në Kuvend sot seanca do të mbajnë komisionet për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, për Çështje Evropiane dhe Komisioni Ligjdhënës-Juridik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle