0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Seanca të tre komisioneve kuvendore

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sot janë caktuar seanca të Komisionit për çështje evropiane, Komisionit për arsim, shkencë dhe sport dhe Komisionit juridiko-ligjdhënës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle