0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Seanca të tre komisioneve kuvendore

Në Kuvend sot seanca do të mbajnë Komisioni për çështje evropiane, Komisioni për transport, lidhje dhe ekologji dhe Komisioni ligjvënës-juridik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle