0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Seanca të organeve më të larta udhëheqëse të LSDM-së për përbërjen e kabinetit të ri qeveritar

Në selinë e LSDM-së në Shkup sot do të mbahen seanca të Bordit Ekzekutiv dhe Qendror, ku duhet të konfirmohen vendimet kadrovike për përbërjen e Qeverisë së re. Siç kanë konfirmuar nga LSDM për MIA-n, seanca e Bordit Ekzekutiv është caktuar për në orën 18, pas së cilës Bordi Qendror do të mbajë mbledhje në ora 20.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle