0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Seanca të katër komisioneve kuvendore

Në Kuvend për sot janë caktuar seanca të Komisioneve për sistem politik dhe marrëdhënie midis bashkësive, për arsim, shkencë dhe sport, për punë dhe politikë sociale, si dhe të Komitetit për marrëdhënie midis bashkësive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle