0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Seanca të katër komisioneve kuvendore

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot seanca do të mbajnë komisionet për çështje ekonomike, për çështje evropiane, mbikëqyrje të zbatimit të masave për monitorim të komunikimeve dhe Komisioni ligjdhënës – juridik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle