0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQ

Seanca të dy komisioneve të Kuvendit

Në Kuvend sot mbledhje do të mbajnë Komisioni ligjdhënës-juridik dhe Komisioni për mbrojtje dhe siguri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle