0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Seanca e Komisionit për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive anulohet për të hënën

Seanca e Komisionit kuvendor për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive është anuluar për të hënën. Në rend dite të seancës sot duhej të gjendet  Propozim-ligji për ndryshime dhe plotësime të Ligjit për letërnjoftim, në lexim të dytë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle