0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Së paku tetë të vrarë dhe 20 të plagosur në sulmin ndaj shtëpisë së ministrit afgan të Mbrojtjes

Së paku tetë persona e humbën jetën në sulmin ndaj shtëpisë së u.d. ministër i Mbrojtjes në Kabul, kumtoi sot Ministria afgane e Punëve të Brendshme, transmetoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle