Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Së paku një viktimë dhe mbi 20 të lënduar gjatë shpërthimit të një cisterne me derivate në Port-o-Prens

Një person e humbi jetën, ndërsa rreth njëzet janë lënduar nga shpërthimi i një cisterne me derivate në periferinë e kryeqytetit të Haitit, Port-o-Prens.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle