Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Së paku një person e humbi jetën gjatë motit të lig në Stamboll

Së paku një person e humbi jetën sot gjatë stuhisë së fuqishme që kaploi Stambollin dhe shkaktoi kaos në qytetin me 15 milionë banorë, ndërkaq ka të lënduar edhe në pjesë të tjera të Turqisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle