Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Së paku dy viktima në vërshimet në Turqi

Së paku dy persona e humbën jetën në rrëshqitjet e dheut dhe vërshimet që e goditën pjesën turke në Detin e Zi, lajmëroi agjencia e lajmeve Anadollu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle