Botë SQBotë.Portal SQ

Së paku dy viktima dhe disa të lënduar në dy shpërthime në kryeqytetin e Ugandës

Së paku dy persona kanë vdekur, ndërsa shumica janë lënduar sot në dy shpërthime në qendër të Kampalës, kryeqyteti i Ugandës, njoftoi televizioni lokal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle