0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Së paku 30 të vdekur në një sulm vetëvrasës me bombë në një xhami në Pakistan

Së paku 30 njerëz e humbën jetën kur dy sulmues vetëvrasës me bombë e hodhën veten në ajër në një xhami në Pakistanin veriperëndimor, kumtoi policia lokale dhe shërbimi mjekësor, duke shtuar se numri i të lënduarve është i madh.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle