Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Së paku 16 njerëz e humbën jetën në një fatkeqësi komunikacioni në Indi

Një autobus me udhëtarë doli nga rruga dhe ra në një grykë të thellë në Indinë veriore, me ç'rast jetën e humbën 16 njerëz, mes të cilëve edhe fëmijë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle