Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Sateliti “Albania 1” në orbitë në muajin mars, i dyti në qershor

Kryeministri Edi Rama njoftoi në Fejsbuk përmes video përshkrimit në të cilin komunikon në gjuhën angleze me personin në lidhje me lëshimin e satelitëve “Albania 1” dhe “Albania 2”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle