0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

SASHK-u pret ftesë për takim dhe shpreson për propozim të pranueshëm për rritje të pagave

Kryetari i Sindikatës së Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SASHK) Jakim Nedellkov pasdite informoi se deri më tani nuk janë regjistruar probleme më serioze apo presione ndaj grevistëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle