0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

SASHK: Përfundoi raundi i sotëm i bisedimeve me MASH-in, do të vazhdojnë të premten

- Kryetari i Sindikatës së Pavarur të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SASHK), Jakim Nedellkov sot pasdite njoftoi se ka përfunduar raundi i sotëm i bisedimeve me Ministrinë e Arsimit dhe Shkencës nën patronazhin e ndërmjetësuesit dhe se bisedimet do të vazhdojnë të premten kur presin edhe përgjigje konkrete për propozimet e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle