0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

SASHK: Marrëveshjet kolektive për arsim fillor dhe të mesëm ishin tema e takimit të sotëm me MASH

Tema e këtij takimi ishin marrëveshjet kolektive për arsim fillor dhe të mesëm, ndërsa të dy palët debatuan për çështje të cilat duhet të jenë pjesë përbërëse të marrëveshjeve kolektive, kumtoi Sindikata e pavarur për arsim, shkencë dhe kulturë (SASHK) në faqen e saj në Fejsbuk pas takimit të sotëm dyorësh me përfaqësues të MASH-it, i cili u mbajt në selinë e SASHK-ut dhe në kuadër të dhjetë ditëve afat shtesë për pajtim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle