0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

SASHK ftohet në MASH në bisedime për rrogat

SASHK-u ka marrë ftesë për vazhdimin e bisedimeve në orën 15 në hapësirat e Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës, kumtoi në Fejsbuk, lideri i sindikatës Jakim Nedellkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle