0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Sarajeva ka sërish ajrin më të ndotur në botë

Sarajeva në mëngjes ka ajrin më të ndotur në botë kur të krahasohet gjendja  në kryeqytete dhe qytetet më të mëdha botërore, tregojnë të dhënat e ueb faqes së specializuar IQair sot në mëngjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle