0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Saracin për vizitë zyrtare në vend, do të ketë takim me Mariçiqin

I dërguari i Posaçëm i Qeverisë Federale gjermane Mauel Saracin, nesër vjen për vizitë zyrtare në vend dhe do të realizojë takim me zëvendëskryetarin e Qeverisë kompetent për Çështje Evropiane Bojan Mariçiq.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle