Futboll SQSport SQ

Santo: Futbolli është i pamëshirshëm, disa javë më parë u shpalla trajneri i muajit dhe tani jam shkarkuar nga Totenhemi

Ish trajneri i Totenhemit, Nuno Espirito Santo, ka folur për shkarkimin e tij nga klubi londinez.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle