0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Sanksionohen 42 automjete që kryenin transport publik, 22 me frena të dëmtuara

Ministri e Punëve të Brendshme gjatë ditës së djeshme nga ora 8 deri në ora 12, ka zbatuar aksion të kontrrollit të automjeteve që kryejnë transport publik të udhëtarëve, para se gjithash autobusë dhe furgonë, me çka janë zbuluar dhe sanksionuar 42 automjete të parregullta teknikisht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle