0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Sanksionohen 161 shoferë në Shkup, 22 për tejkalim të shpejtësisë

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së djeshme vazhdoi me kontrollet e përforcuara aksionare në trafik me ç'rast në territorin e qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjtihsej 161 gjoba, prej të cilave për tejkalim të shpejtësisë 22 sanksione, 17 për vozitje pa patentë shoferi dhe 10 sanksione për automjete të parregulluara teknike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle