Kronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Sanksionohen 157 shoferë në Shkup, 54 për shkak të vozitjes së shpejtë

Si pjesë e aksioneve të intensifikuara të kontrollit të zbatuara nga Ministria e Punëve të Brendshme, gjatë ditës së djeshme u shqiptuan 157 masa në Shkup. Ndërkaq, 54 sanksione u shqiptuan për shpejtësi më të lartë se shpejtësia e lejuar, si dhe 43 për parkim të parregulltë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle