0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Sanksionohen 15 shoferë të autobusëve dhe minibusëve, të cilët e kanë tejkaluar shpejtësinë e lejuar

Pesëmbëdhjetë shoferë të autobusëve, minibusëve dhe automjeteve për udhëtarë, të cilët kryejnë transport publik të udhëtarëve, e kanë tejkaluar shpejtësinë e lejuar të lëvizjes. Janë zbuluar në kontrollin që e ka zbatuar Sektori për punë të brendshme nga Tetova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle