Kronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Sanksionohen 116 shoferë në Shkup

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar gjithsej 116 masa, mes të cilëve pesë sanksione për ngasje me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, 15 masa për ngasje pa patentë shoferi, si dhe pesë sanksione për automjete të paregjistruara.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle