0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Sanksione për 141 automjete të parkuara në mënyrë të parregullt në territorin e Komunës Qendër

NP “Parkingjet e Komunës Qendër” (PKQ) dhe Komuna Qendër në bashkëpunim me Policinë rrugore – Shkup kanë sanksionuar 141 automjete të parkuara në mënyrë të parregullt të cilët e kanë penguar qarkullimin normal dhe të sigurt të komunikacionit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle